Projektowanie stron www

| Home page | Oferta | Realizacje | Kontakt |    
Madex - Projektowanie stron www Madex - Tworzenie stron www Madex - Prezentacje multimedialne Madex - strony www
Projektowanie stron www - etapy  |  Dlaczego warto mieć www  |  Dlaczego my  |  Nasz warsztat  |  Zanim zapadnie decyzja  |  Decyzja zapadła

Projektowanie stron www

Madex Projekt - firma, która ma do czynienia z projektowaniem stron od 2002 roku. Najpierw projektowaliśmy strony hobbystycznie. W 2009 roku hobby przekształciło się w poważny biznes i powstała firma, która zaprojektuje Państwa strony www. Projektujemy proste strony internetowe oraz skomplikowane serwisy www.
Ostatni projekt
wypożyczalnia samochodów warszawa
DST - Wypożyczalnia Samochodów Warszawa
Nie masz teraz czasu?
Ściągnij pliki na dysk:

Dlaczego warto mieć www
Projektowanie stron www - etapy
Moja oferta
O moim warsztacie

Valid HTML 4.01!
Gości on-line: 1

Wizytówka www

Zaprojektujemy dla Państwa firmy prostą i ładną stronę www z grafiką. Znajdą się na niej ostotne informacje o Państwa firmie oraz informacje kontaktowe. Pomożemy w zamieszczeniu Państwa strony www na wskazanym przez Państwa serwerze. Zaindeksujemy Państwa www w wyszukiwarkach.

Strona www

Strona www, która składa się z co najmniej 4 podstron (o firmie, oferta, cennik, kontakt) z grafiką. Stroną z systemem zarządzania lub nie. Pomożemy w zamieszczeniu Państwa strony www na wskazanym przez Państwa serwerze. Zaindeksujemy Państwa www w wyszukiwarkach.

Projekty graficzne

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko tworzenie stron www. Zaprojektujemy dla Państwa wizytówki, logotyp firmy oraz inne rzeczy związane z grafiką komputerową (teczki, papier firmowy i inne). Zajmujemy się również reklamą stron internetowych i firm w internecie.
Cena już od 200 zł Cena już od 400 zł Cena już od 300 zł
Projektowanie stron www to proces, który składa się z kilku etapów. Pierwszy i w zasadzie najważniejszy etap to określenie przeznaczenia strony. Błąd na tym etapie może spowodować, że strona pomimo całkowitej zgodności z oczekiwaniami Klienta może być inwestycją, która się nie tylko nie zwróci, ale będzie szkodziła firmie.

Budowa koncepcji wyglądu strony jest to kolejny etap. Tu może dojść do spięć pomiędzy Klientem i wykonawcą, ponieważ mogą nastąpić dość znaczne różnice w koncepcji Klienta i koncepcji grafika.

Po ustaleniu wspólnej koncepcji wyglądu strony internetowej Klienta, zaczyna się właściwe projektowanie grafiki, która będzie na tworzonej stronie www.

Etap następny, to jest przygotowanie oskryptowania pod stronę.

Kolejnym etapem jest testowanie strony. Firmy projektujące strony powinny wtedy sprawdzić jak wykonane oskryptowanie strony internetowej zachowuje się na przykład pod różnego rodzaju przeglądarkami, czy nie ma błędów w działaniu samej strony.

Przedostatnim etapem jest naniesienie wszystkich poprawek i uwag Klienta.

Promocja strony w Internecie jest ostatnim etapem. Nie jest ona bezpośrednio związana z projektowaniem i tworzeniem stron, ale w Madex Projekt nie wyobrażamy sobie sytuacji w której po wykonaniu strony wszyscy o niej zapoinają.
Copyright © 2002-2024 by Madex Projekt Projektowanie stron www -Tychy Warszawa Białystok - All Rights Reserved