Projektowanie stron www

| Home page | Oferta | Realizacje | Kontakt |    
Madex - Projektowanie stron www Madex - Tworzenie stron www Madex - Prezentacje multimedialne Madex - strony www
Projektowanie stron www - etapy  |  Dlaczego warto mieć www  |  Dlaczego my  |  Nasz warsztat  |  Zanim zapadnie decyzja  |  Decyzja zapadła

Projektowanie stron www

Madex Projekt - firma, która ma do czynienia z projektowaniem stron od 2002 roku. Najpierw projektowaliśmy strony hobbystycznie. W 2009 roku hobby przekształciło się w poważny biznes i powstała firma, która zaprojektuje Państwa strony www. Projektujemy proste strony internetowe oraz skomplikowane serwisy www.
Ostatni projekt
wypożyczalnia samochodów warszawa
DST - Wypożyczalnia Samochodów Warszawa
Nie masz teraz czasu?
Ściągnij pliki na dysk:

Dlaczego warto mieć www
Projektowanie stron www - etapy
Moja oferta
O moim warsztacie

Valid HTML 4.01!
Gości on-line: 1

Wizytówka www

Zaprojektujemy dla Państwa firmy prostą i ładną stronę www z grafiką. Znajdą się na niej ostotne informacje o Państwa firmie oraz informacje kontaktowe. Pomożemy w zamieszczeniu Państwa strony www na wskazanym przez Państwa serwerze. Zaindeksujemy Państwa www w wyszukiwarkach.

Strona www

Strona www, która składa się z co najmniej 4 podstron (o firmie, oferta, cennik, kontakt) z grafiką. Stroną z systemem zarządzania lub nie. Pomożemy w zamieszczeniu Państwa strony www na wskazanym przez Państwa serwerze. Zaindeksujemy Państwa www w wyszukiwarkach.

Projekty graficzne

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko tworzenie stron www. Zaprojektujemy dla Państwa wizytówki, logotyp firmy oraz inne rzeczy związane z grafiką komputerową (teczki, papier firmowy i inne). Zajmujemy się również reklamą stron internetowych i firm w internecie.
Cena już od 200 zł Cena już od 400 zł Cena już od 300 zł
Zanim podejmiemy decyzje o zleceniu komuś zaprojektowania naszej firmowej strony internetowej, powinniśmy poświęcić trochę czasu i przeanalizować czy jest ona nam w ogóle potrzebna.

Załóżmy na poczatku, że nasz biznes to nic innego jak mały sklep na osiedlu. Potrzebujemy stronę internetową? Może się wydawać, że nie. Do sprzedania na osiedlu jedyne czego potrzebujemy to dobra reklama na tym właśnie osiedlu. Nie potrzebujemy strony bo nasi klienci to przede wszystkim mieszkańcy osiedla. I teraz faktycznie taka strona może być nam nie potrzebna.

Mając stałych dostawców i będąc z nich całkowicie zadowolonymi nawet, jeżeli szukamy nowych dostawców, to absolutnie nie potrzebujemy mieć firmowej strony www. W takim przypadku wystarczy, że włączymy nasz komputer, wpiszemy w wyszukiwarkę stron internetowych odpowiednie słowa i możemy zacząć poszukiwania.

Brak strony może się okazać problemem jak dostawca, który przypadkiem ma tańsze produkty będzie szukał nowego kontrahenta. Bez strony internetowej raczej nas nie znajdzie w Internecie.

Najczęściej przy podejmowaniu decyzji o zleceniu wykonania naszej www kierujemy się aspektem finansowym. W takim przypadku, kiedy zależy nam faktycznie na cienie, to nie powinniśmy jednak wybierać oferty z najniższą kwotą. Możemy bardzo się nie tylko rozczarować, ale stracić swój czas.

Jeżeli nas w danej chwili nie stać na stronę www lepiej poczekać, do czasu, aż znajdziemy na ten cel odpowiednią kwotę.
Copyright © 2002-2024 by Madex Projekt Projektowanie stron www -Tychy Warszawa Białystok - All Rights Reserved