Projektowanie stron www

| Home page | Oferta | Realizacje | Kontakt |    
Madex - Projektowanie stron www Madex - Tworzenie stron www Madex - Prezentacje multimedialne Madex - strony www
Projektowanie stron www - etapy  |  Dlaczego warto mieć www  |  Dlaczego my  |  Nasz warsztat  |  Zanim zapadnie decyzja  |  Decyzja zapadła

Projektowanie stron www

Madex Projekt - firma, która ma do czynienia z projektowaniem stron od 2002 roku. Najpierw projektowaliśmy strony hobbystycznie. W 2009 roku hobby przekształciło się w poważny biznes i powstała firma, która zaprojektuje Państwa strony www. Projektujemy proste strony internetowe oraz skomplikowane serwisy www.
Ostatni projekt
wypożyczalnia samochodów warszawa
DST - Wypożyczalnia Samochodów Warszawa
Nie masz teraz czasu?
Ściągnij pliki na dysk:

Dlaczego warto mieć www
Projektowanie stron www - etapy
Moja oferta
O moim warsztacie

Valid HTML 4.01!
Gości on-line: 8

Wizytówka www

Zaprojektujemy dla Państwa firmy prostą i ładną stronę www z grafiką. Znajdą się na niej ostotne informacje o Państwa firmie oraz informacje kontaktowe. Pomożemy w zamieszczeniu Państwa strony www na wskazanym przez Państwa serwerze. Zaindeksujemy Państwa www w wyszukiwarkach.

Strona www

Strona www, która składa się z co najmniej 4 podstron (o firmie, oferta, cennik, kontakt) z grafiką. Stroną z systemem zarządzania lub nie. Pomożemy w zamieszczeniu Państwa strony www na wskazanym przez Państwa serwerze. Zaindeksujemy Państwa www w wyszukiwarkach.

Projekty graficzne

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko tworzenie stron www. Zaprojektujemy dla Państwa wizytówki, logotyp firmy oraz inne rzeczy związane z grafiką komputerową (teczki, papier firmowy i inne). Zajmujemy się również reklamą stron internetowych i firm w internecie.
Cena już od 200 zł Cena już od 400 zł Cena już od 300 zł
Madex Projekt przy projektowaniu i tworzeniu stron www, nie korzysta z podwykonawców. Dzięki temu firma Madex Projekt nie jest od nikogo zależna, co powoduje, że mamy pełną kontrolę nad procesem projektowania i tworzenia stron www.

Tworząc strony Madex Projekt nie narzuca swoim Klientom rozwiązań, które nie są potrzebne Klientowi, a mogą podnieść koszt realizacji.

Madex Projekt wyznaje jedną zasadę: ze strony internetowej, której realizację nam powieżono, powinien być przede wszystkim zadowolony Klient, a nie firma Madex Projekt.

Madex Projekt obsługuje Klientów tych, którzy dokładnie wiedzą jak ma wyglądać ich strona www oraz tych, którzy jedynie wiedzą, że taka strona jest im potrzebna.

Do każdego Klienta firma Madex Projekt podchodzi indywidualnie i zawsze staramy się aby strona internetowa, którą mamy wykonaćę wyróżniała się spośród innych znajdujących się już w sieci www.

Madex Projekt wspiera oryginalnych producentów i przy projektowaniu stron www pracujemy wyłącznie na oryginalnym oprogramowaniu.

W przypadku ewentualnych aktualizacji na wykonanych przez Madex Projekt wizytówkach www, stronach internetowych i pozostałych projektach (drobne zmiany, korekta danych kontaktowych, drobne zmiany w treści) już po rozliczeniu nie pobieramy opłaty.

W przypadku wykrycia błędnego działania w oskryptowaniu na wykonanych przez Madex Projekt wizytówkach www, stronach internetowych już po rozliczeniu nie pobieramy opłaty.
Projektowanie stron www
Wiele firm i osób wie, że musi mieć stronę internetową. Są świadomi korzyści jakie mogą osiągnąć mając taką stronę internetową. Nie wiedzą natomiast jak ma ta strona wyglądać i co ma właściwie się na niej znaleźć. Madex Projekt rozwiąże taki problem. Nie tylko zaprojektujemy Państwa stronę, ale i zaproponujemy takie rozwiązania, aby strona spełniała wszystkie oczekiwania.

Tworzenie stron www
Należycie Państwo do firm, które mają klarowną wizję swojej strony i oczekiwań co do niej. Teraz przyszedł czas wdrożyć to w życie i szukacie firmy, która stworzy Wam stronę internetową. Wykonamy grafikę według Państwa sugestii i wdrożymy niezbędne rozwiązania, aby strona całkowicie spełniała Państwa oczekiwania.
Copyright © 2002-2024 by Madex Projekt Projektowanie stron www -Tychy Warszawa Białystok - All Rights Reserved