Projektowanie stron www

| Home page | Oferta | Realizacje | Kontakt |    
Madex - Projektowanie stron www Madex - Tworzenie stron www Madex - Prezentacje multimedialne Madex - strony www
Projektowanie stron www - etapy  |  Dlaczego warto mieć www  |  Dlaczego my  |  Nasz warsztat  |  Zanim zapadnie decyzja  |  Decyzja zapadła

Projektowanie stron www

Madex Projekt - firma, która ma do czynienia z projektowaniem stron od 2002 roku. Najpierw projektowaliśmy strony hobbystycznie. W 2009 roku hobby przekształciło się w poważny biznes i powstała firma, która zaprojektuje Państwa strony www. Projektujemy proste strony internetowe oraz skomplikowane serwisy www.
Ostatni projekt
wypożyczalnia samochodów warszawa
DST - Wypożyczalnia Samochodów Warszawa
Nie masz teraz czasu?
Ściągnij pliki na dysk:

Dlaczego warto mieć www
Projektowanie stron www - etapy
Moja oferta
O moim warsztacie

Valid HTML 4.01!
Gości on-line: 3

Wizytówka www

Zaprojektujemy dla Państwa firmy prostą i ładną stronę www z grafiką. Znajdą się na niej ostotne informacje o Państwa firmie oraz informacje kontaktowe. Pomożemy w zamieszczeniu Państwa strony www na wskazanym przez Państwa serwerze. Zaindeksujemy Państwa www w wyszukiwarkach.

Strona www

Strona www, która składa się z co najmniej 4 podstron (o firmie, oferta, cennik, kontakt) z grafiką. Stroną z systemem zarządzania lub nie. Pomożemy w zamieszczeniu Państwa strony www na wskazanym przez Państwa serwerze. Zaindeksujemy Państwa www w wyszukiwarkach.

Projekty graficzne

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko tworzenie stron www. Zaprojektujemy dla Państwa wizytówki, logotyp firmy oraz inne rzeczy związane z grafiką komputerową (teczki, papier firmowy i inne). Zajmujemy się również reklamą stron internetowych i firm w internecie.
Cena już od 200 zł Cena już od 400 zł Cena już od 300 zł
Skoro już jesteśmy pewni, że chcemy zaistnieć w internecie powinniśmy wybrać osobę lub firmę, która wykona projekt i go zrealizuje. Przy wyborze nie powinniśmy tylko kierować się wyłącznie kosztami wykonania strony www. Oczywiście są one istotne, ale czasem warto trochę więcej zapłacić i być zadowolonym ze współpracy i efektu końcowego. Warto się zapoznać z projektami osób, firm, z którymi rozmawiamy na temat wykonastwa naszej strony.

Zanim zaczniemy szukać wykonawcy, zastanówmy się jaki adres będzie mieć nasza strona. Jeżeli chcemy aby wyglądał on następująco http://www.nasza_nazwa.pl lub http://www.nasza_nazwa.com.pl musimy się liczyć z dodatkowymi kosztami. Należą do nich: koszt wykupienia domeny *.com.pl , *.pl lub innej (nie będę tych kosztów podawał ponieważ ciągle pojawiają się jakieś promocje i nie chcę Państwa wprowadzać w błąd), oraz koszt utrzymania naszej strony www na jakimś serwerze komercyjnym, pod który podepniemy naszą domenę *.com.pl, *.pl lub inną.

Samo wybranie nazwy nie wystarczy, trzeba sprawdzić czy nie jest ona już używana. Jak to sprawdzić? Osoba, firma, której zlecicie Państwo zaprojektowanie strony zrobi to za was.

Jeżeli wystarczy nam nazwa typu http://www.nazwa_serwera.pl/~nasza_nazawa lub http://www.nasza_nazwa.nazwa_serwera.pl naszym kosztem będzie jedynie koszt wykonania strony.

Nie zależnie od nazwy, jeżeli będziemy mieć stronę, na której, będzie wymagana obsługa PHP lub(i) MySql powinniśmy mieć stronę na komercyjnym serwerze. Może trzeba za nie płacić, ale nie narażamy się na niespodzianki.

Jak wybrać serwer? W zależności od potrzeb albo decydujemy się na darmowy (nie polecam), albo na komercyjny. W internecie jest ogromna oferta usług hostingowych (firm udostępniającym miejsce, za odpłatnością, na strony www), w doborze odpowiedniej jeżeli nie mamy pomysłu na to, zdajmy się na osobę, która będzie wykonywać naszą stronę www.
Copyright © 2002-2024 by Madex Projekt Projektowanie stron www -Tychy Warszawa Białystok - All Rights Reserved